Schatull
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag och bärhandtag i mässing, låda i sidan, senare benställning, höjd ca 70 cm, ca 45 x 28 cm
Skador: Små retuscherade fanérskador samt fanerskador på baksidan, bruksslitage
750959
2020-03-23