Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICKSCHATULL, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag och bärhandtag i mässing, låda i sidan, senare benställning, höjd ca 70 cm, ca 45 x 28 cm

Skador: Små retuscherade fanérskador samt fanerskador på baksidan, bruksslitage

750959

2020-03-23