Bordsur rokokostil

Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld zink, dekor med dam hållande i blombukett, höjd ca 26, bredd ca 32 cm

Smärre slitage, urtavla med smärre sprickor, glasskydd till urtavla saknas, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

750977

2020-03-21