Bordsur rokokostil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld zink, dekor med dam hållande i blombukett, höjd ca 26, bredd ca 32 cm
Smärre slitage, urtavla med smärre sprickor, glasskydd till urtavla saknas, fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
750977
2020-03-21