Lars Lerin akvarell

Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Illustration, hus, (motiv från boken "Här slutar allmän väg"), signerad Lars Lerin, akvarell på papper, bildmått ca 5,5x9 cm

750980

2020-03-17