Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): akvarell, stillben med vinflaska och glas, signerad och daterad 70, bildmått 32 x 24,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
750983
2020-03-22