Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, skålfat 2 st, Rörstrand 1930-tal, stengods, i form av blad, glasyr i blått och vitt, signerade
RÖRSTRAND SVERIGE och RÖRSTRAND SVERIGE GN, höjd 8, längd 36 cm
750991
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här