Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 1900-talets senare hälft, mindre modell, två utdragbara lådor, bemålad i vit kalkfärg, höjd ca 70, 71x36 cm

Smärre slitage, senare bemålning

750995

2020-03-21