Bokskåp nygotiskt

Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt
Bokskåp nygotiskt

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nygotik, olika träslag, med intarsia, a tergo märkt Carlskrona 1871, höjd 223, 90x62 cm

Fanérskador, lösa delar medföljer

751002

2020-03-18