Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nygotik, olika träslag, med intarsia, a tergo märkt Carlskrona 1871, höjd 223, 90x62 cm
Fanérskador, lösa delar medföljer
751002
2020-03-18