Tåglykta SJ rödlackerad
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÅGLYKTA, sekelskifte 1900, märkt SJ, numrerad 7777, stomme i plåt, rödlackerad, höjd ca 30 cm
Åldersrelaterad slitage, smärre ärgning, möjligtvis okomplett, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
751003
2020-03-22