Soffbord "Butlers Tray"
2020-03-21
751004
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd ca 55, 120x80 cm
Fuktskador/flagnad lack vid toppskiva samt repor