Soffbord "Butlers Tray"

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd ca 55, 120x80 cm

Fuktskador/flagnad lack vid toppskiva samt repor

751004

2020-03-21