Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd ca 55, 120x80 cm
Fuktskador/flagnad lack vid toppskiva samt repor
751004
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här