Berthold Adolfsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTHOLD ADOLFSSON (1911-2004): fiskare vid båt, signerad, olja på pannå, ca 62x65 cm

751011

2020-03-21