Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, akryl på duk, otydligt signerad, mått ca 101x112 cm

Viss krackelyr och färgbortfall

751012

2020-03-21