Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, akryl på duk, otydligt signerad, mått ca 101x112 cm
Viss krackelyr och färgbortfall
751012
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här