BENGT ARNE LINDEROS

BENGT ARNE LINDEROS
BENGT ARNE LINDEROS
BENGT ARNE LINDEROS
BENGT ARNE LINDEROS
BENGT ARNE LINDEROS
BENGT ARNE LINDEROS

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT ARNE LINDEROS (1929-1989), komposition, signerad BAL, olja på duk, 60x53 cm

751013

2020-03-21