Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JAN FALKMAN (född 1938): "Torn, Buskärn gamla fyr", olja på duk, signerad samt daterad Jan Falkman -73/74, 170x134 cm
751015
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här