Oljemålning Kerstin Lundberg-Stenman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2008): Kvinnoporträtt, signerad, olja på duk, ca 95x66 cm

751035

2020-03-29