Oljemålning Nils Forsberg

Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg
Oljemålning Nils Forsberg

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Hängande gås, signerad Nils Forsberg, daterad 1890, olja på pannå, ca 19x13 cm

751036

2020-03-29