Oljemålning Frans Berg

Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FRANS BERG (1892-1949): Landskapsmotiv, signerad Frans Berg, daterad 1927, olja på duk, ca 80x98 cm

751055

2020-03-29