Folke Bülow olja på pannå

Folke Bülow olja på pannå
Folke Bülow olja på pannå
Folke Bülow olja på pannå
Folke Bülow olja på pannå
Folke Bülow olja på pannå
Folke Bülow olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Stockholmsmotiv, vy från södermalm mot Gamla Stan och Kornhamnstorg, signerad F. Bülow, daterad -38, olja på pannå, ca 41x60 cm

751057

2020-03-22