Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
FOLKE BÜLOW (1905-1961): Stockholmsmotiv, vy från södermalm mot Gamla Stan och Kornhamnstorg, signerad F. Bülow, daterad -38, olja på pannå, ca 41x60 cm
751057
2020-03-22