Louis Weichelt, gesällarbete 1865

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOUIS WEICHELT, Gesällarbete, skrin med lådor och hemliga rum, utfört 1865, riklig inläggning av intarsia, nyckel saknas, 30,5 x 30 x 21 cm.

Slitage, flertalet inläggningar har lossnat, smärre skador

751070

2020-03-18