Albert Engström tuschteckning

Albert Engström tuschteckning
Albert Engström tuschteckning
Albert Engström tuschteckning
Albert Engström tuschteckning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, ALBERT (1869-1940): tuschteckning föreställande motiv från Grisslehamn, daterad 1901, signerad, motivmått 14,5x14,5 cm

Ej examinerad ur ram

751074

2020-03-22