Porträtt 1800-tal

Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal
Porträtt 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTT 1800-tal, oljemålning på duk, ej signerad, ca 66x57 cm

krackeleringar, smärre färgbortfall, skador, renoverad, retuscherad

751087

2020-04-01