Hans Esselius Håkan Wretljung Ebba Grön
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
HANS ESSELIUS & HÅKAN WRETLJUNG, "Ebba Grön", 2016, digitalt collage av polaroidfoton
tagna av Hans Esselius och Håkan Wretljung vid en Ebba Grönspelning på Mariahissen i Stockholm 1979, Fine art pigment print, signerad och numrerad 1/10, signerad, bildyta 38x39 cm
Ej examinerad ur ram
751091
2020-03-21