Hans Esselius Håkan Wretljung Ebba Grön

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HANS ESSELIUS & HÅKAN WRETLJUNG, "Ebba Grön", 2016, digitalt collage av polaroidfoton
tagna av Hans Esselius och Håkan Wretljung vid en Ebba Grönspelning på Mariahissen i Stockholm 1979, Fine art pigment print, signerad och numrerad 1/10, signerad, bildyta 38x39 cm

Ej examinerad ur ram

751091

2020-03-21