Tage Göthlin stop samt vas

Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas
Tage Göthlin stop samt vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAGE GÖTHLIN, tenn, 2 dlr, beståene av: 1 stop samt 1 vas, stop i barockstil med handcicelerad dekor, stämplad Tage Göthlin, Tesi, Göteborg, 1968, vas i jugendstil, stämplad Tage Göthlin, Tesi, Göteborg, 1968, höjd på stop, ca 15, höjd på vas ca 18 cm

Smärre slitage

751095

2020-03-21