Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Stockholmsmotiv, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 6x18 cm

Ingår i temaauktionen Décoratif

751121

2020-03-28