Ulrica HYdman Vallien litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Stilleben med blommor,, signerad och numrerad 6/1850, färglitografi, bladmått ca 49x35 cm

Glaset smutsigt på insidan

751144

2020-03-21