Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVUR, sk moraklocka, 1700/1800-tal, målat trä, skuren dekor av akantus, höjd ca 200 cm, pendel och lod medföljer

Senare målning, några sprickor och skador

751151

2020-03-30