Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, sk moraklocka, 1700/1800-tal, målat trä, skuren dekor av akantus, höjd ca 200 cm, pendel och lod medföljer
Senare målning, några sprickor och skador
751151
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här