Rune Jansson krita 1980
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RUNE JANSSON (1918-2014): Still hav, signerad och daterad Rune Jansson -80, pastell på papper, 23,5x31 cm
UTSTÄLLD
Rune Jansson, Galerie Ressle, Stockholm, katalognr 11
Kuntoraportti
751167
Päivämäärä:
2020-03-18