Rune Jansson krita 1980

Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980
Rune Jansson krita 1980

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RUNE JANSSON (1918-2014): Still hav, signerad och daterad Rune Jansson -80, pastell på papper, 23,5x31 cm

UTSTÄLLD
Rune Jansson, Galerie Ressle, Stockholm, katalognr 11

Kuntoraportti

751167

Päivämäärä:

2020-03-18