Skulptur brons igelkott

Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott
Skulptur brons igelkott

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skulptur, igelkott, brons, otydligt signerad undertill, höjd ca 14, längd 18 cm

751173

2020-03-18