Ljusstakar Godinger

Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger
Ljusstakar  Godinger

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GODINGER, ljusstakar, 1-par, nysilver, 1900-talets slut, Godinger Silver, USA, skaft i blästrat glas med mönstrad dekor i form av akantus, höjd ca 28 cm

Bruksslitage

751183

2020-03-21