Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ALFRED PROESSDORF (1882-1925), "Greta", blyertsteckning, signerad och daterad 1915, 23 x 17 cm.
Fläckar, ej examinerad ur ram.
751206
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här