Alfred Proessdorf blyertsteckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ALFRED PROESSDORF (1882-1925), "Greta", blyertsteckning, signerad och daterad 1915, 23 x 17 cm.

Fläckar, ej examinerad ur ram.

751206

2020-03-29