André Beronneau oljemålning

André Beronneau oljemålning
André Beronneau oljemålning
André Beronneau oljemålning
André Beronneau oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRÉ BERONNEAU (1886-1973): marint motiv, olja på pannå, signerad, 27 x 35 cm.

751208

2020-03-29