Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIORAMA, 1900-talets början, föreställande tremastat fartyg "Hanna", ca 41x62x11 cm

slitage

751221

2020-04-01