Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, två läsande flickor i allmogeinteriör, olja på duk, signerad AS samt daterad 1905, 65 x 138 cm.
Smärre fläckar, mindre färgbortfall, små nålhål.
751230
2020-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här