Syskrin Clark´s "Anchor"

Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s
Syskrin Clark´s

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYSKRIN, "Clark´s "Anchor" Stranded Cotton for Embroidery", 1900-talets början, fyra etage glaslock, ca 16x57x21 cm

slitage

751234

2020-04-01