Zenith
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ZENITH, armbandsur, 18K guld, mekanisk (manuell), 1960-tal, plexiglas, präglat originalarmband i läder, förgyllt originalspänne, boettnr 30.0320.360, diameter 34 mm
Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"
Smärre bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen
751249
2020-03-26