Zenith

Zenith
Zenith
Zenith
Zenith
Zenith
Zenith
Zenith
Zenith

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ZENITH, armbandsur, 18K guld, mekanisk (manuell), 1960-tal, plexiglas, präglat originalarmband i läder, förgyllt originalspänne, boettnr 30.0320.360, diameter 34 mm

Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"

Smärre bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

751249

2020-03-26