Silverskål

Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, sterlingsilver, 1960-tal, tysk, stämplad M Hansen, invändigt förgylld, diameter ca 12 cm ,vikt ca 190 g

751250

2020-03-17