Jordglob miniatyr

Jordglob miniatyr
Jordglob miniatyr
Jordglob miniatyr
Jordglob miniatyr
Jordglob miniatyr
Jordglob miniatyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDGLOB Miniatyrmodell, "Räths Politiska Jordglob", höjd ca 19 cm

slitage, smärre ytskador

751252

2020-04-01