Rune Rockström akvarell

Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell
Rune Rockström akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Motiv från Stadskajen, signerad samt daterad 1964, ca 19x24 cm, på baksidan en akvarell med blommotiv

751259

2020-03-21