Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, senempire, sannolikt Ryssland, svängd ryggbricka, dekor av voluter, sitthöjd ca 46 cm
Omfattande slitage och skador, materialbortfall
751260
2020-03-18