Speldosa Polyphon

Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon
Speldosa Polyphon

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELDOSA, 1800-talets senare del, Polyphon, med 14 skivor, speldosan numrerad 154302, fodral fanerat i mahogny med svärtade detaljer, skivornas diameter ca 21, fodralets storlek 16,27x25 cm

Mindre fanerskador

751280

2020-04-26