Såsslevar

Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SÅSSLEVAR, 1 par +2 st., silver, delvis med träskaft, 1800-tal, två med invändigt förgyllda, längd ca 14-20 cm

Zustandsbeschreibung

En med avbrutet träskaft samt lagad

751282

2020-03-22