Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SÅSSLEVAR, 1 par +2 st., silver, delvis med träskaft, 1800-tal, två med invändigt förgyllda, längd ca 14-20 cm
Zustandsbeschreibung
En med avbrutet träskaft samt lagad
751282
2020-03-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner