Gyro leksaker

Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker
Gyro leksaker

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GYRO LEKSAKER, 3 st, bestående av 2 st ballerinor från Gebrüder Einfalt, 1930-tal, samt en Lehmann Gnom 355 (1893-1947), höjd ca 14 resp. 7 cm

Delvis med lackskador

751285

2020-03-22