Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STRÖSOCKERSKEDAR, 4 st., silver, 1800-tal, Sverige, Ryssland, delvis invändigt förgyllda, längd ca 17,5-21 cm, vikt ca 197 g
En med gravyr
751286
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här