Ströskedar

Ströskedar
Ströskedar
Ströskedar
Ströskedar
Ströskedar
Ströskedar
Ströskedar
Ströskedar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÖSOCKERSKEDAR, 4 st., silver, 1800-tal, Sverige, Ryssland, delvis invändigt förgyllda, längd ca 17,5-21 cm, vikt ca 197 g

En med gravyr

751286

2020-03-22