Lars Tunebo
Closed
2020-03-20
751308
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Brooklyn Bridge, grafiskt blad, signerad samt numrerad HC VIII/XX, bladmått ca 46x65,5 cm, oramad
Smärre slitage.