Lars Tunebo

Lars Tunebo
Lars Tunebo

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Brooklyn Bridge, grafiskt blad, signerad samt numrerad HC VIII/XX, bladmått ca 46x65,5 cm, oramad

Smärre slitage.

751308

2020-03-20