Leksaker diverse
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKER, huvudsak 1900-talets mitt, bestående av Troll August från Enwex (med fabriksförpackning), handvevat positiv från Selcol, Japansk trumspelande björn urverksdriven, docka med barn, Karl Alfred klättrande på snöre, 3 st dockor i celluloid, diverse klippdockor
Skador förekommer
751310
2020-03-22