Leksaker diverse

Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse
Leksaker diverse

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKER, huvudsak 1900-talets mitt, bestående av Troll August från Enwex (med fabriksförpackning), handvevat positiv från Selcol, Japansk trumspelande björn urverksdriven, docka med barn, Karl Alfred klättrande på snöre, 3 st dockor i celluloid, diverse klippdockor

Skador förekommer

751310

2020-03-22